Waar zoekt u informatie over?
Volg & Deel
Volg & Deel
Home  /  Thema's  /  TANDEM  /  TANDEM  /  De casemanagers

Agenda

Nieuws

De casemanagers

De casemanagers van TANDEM kunnen via verwijzing van de huisarts ingezet worden voor diagnostiek, coördinatie en begeleiding. De casemanager stelt een behandelplan op en stemt dit af met de huisarts. De casemanager zorg voor coördinatie en uitvoering van het plan. De huisarts blijft hoofdbehandelaar van de patiënt. Meer informatie over de casemanager vindt u in de folder de casemanager.

Het team van casemanagers bestaat op dit moment uit onderstaande personen:

Team 1 / 06-10010015



Corinne Agterof
06-39264798
corinne.agterof@tandemmh.nl
Gouda, Reeuwijk, Waarder, Driebruggen
ma/di/do, oneven wkn vr


           

           

Greetje Willemse
06-46073791
greetje.willemse@tandemmh.nl
Krimpenerwaard
di/wo/vr
     
                       

 
                                               
André Kuijvenhoven
06-35117294
andre.kuijvenhoven@tandemmh.nl
Krimpenerwaard 
ma/di/wo/do, oneven wkn vr                               

 

Annemarie Eijkelboom
06-13321039
annemarie.eijkelboom@tandemmh.nl
Gouda, Krimpenerwaard
ma/di/wo/do/even wkn vr           

Karin de Vor
06-30068097
karin.de.vor@tandemmh.nl
Gouda, Reeuwijk, Waarder, Driebruggen
di/do/vr

           
          

Daniëlle Koster
06-46717906
danielle.koster@tandemmh.nl
Gouda, Krimpenerwaard
di/wo/vr


                               

 

Team 2 / 06-20015315

 

Lidia van Nieuwenhuijzen
06-52357269
lidia.nieuwenhuijzen@tandemmh.nl
Waddinxveen, Boskoop
ma/di/do 

           

Diana van Reeuwijk
06-20606437
diana.van.reeuwijk@tandemmh.nl  
Zuidplas
di/wo/vr            

Marieke van Tol
06-12614754
marieke.van.tol@tandemmh.nl
Boskoop, Bodegraven
ma/di/do

 

Petra Vane
06-10922853
petra.vane@tandemmh.nl
Waddinxveen, Boskoop, Bodegraven   
di/do/vr



Yolanda van der Stelt
06-47826832
yolanda.van.der.stelt@tandemmh.nl
Zuidplas
ma/di/wo
           

                                 

                       

Deel