Waar zoekt u informatie over?
Volg & Deel
Volg & Deel
Home  /  Thema's  /  TANDEM  /  TANDEM  /  De casemanagers

Agenda

Nieuws

De casemanagers

De casemanagers van TANDEM kunnen via verwijzing van de huisarts ingezet worden voor diagnostiek, coördinatie en begeleiding. De casemanager stelt een behandelplan op en stemt dit af met de huisarts. De casemanager zorg voor coördinatie en uitvoering van het plan. De huisarts blijft hoofdbehandelaar van de patiënt. Meer informatie over de casemanager vindt u in de folder de casemanager.

Het team van casemanagers bestaat op dit moment uit onderstaande personen:

Team 1 / 06-10010015


 

Corinne Agterof
06-29017817
corinne.agterof@tandemmh.nl
Gouda, Reeuwijk, Waarder, Driebruggen
ma/di/do


           

Karin van den Berg
06-22164467
karin.van.den.berg@tandemmh.nl
Gouda
di, wo, do ocht
              

Petra Vane
06-10922853
petra.vane@tandemmh.nl
Gouda
ma/di/do/vr                          


Annemarie Eijkelboom
06-13321039
annemarie.eijkelboom@tandemmh.nl
Gouda
ma/di/wo/do/even wkn vr           

Dirk Hoppenbrouwer
06-10031846
dirk.hoppenbrouwer@zorgpartners.nl
Gouda
even weken: di/wo/vr
oneven weken: ma/wo/do/vr
 


Angelique Derksen
06-10958195
angelique.derksen@tandemmh.nl
Gouda
even weken: ma/di/wo
oneven weken ma/di/wo/vr


          


 


                               

 

Team 2 / 06-20015315

 

Lidia van Nieuwenhuijzen
06-52357269
lidia.nieuwenhuijzen@tandemmh.nl
Waddinxveen, Boskoop
ma/di/do 

           

Diana van Reeuwijk
06-20606437
diana.van.reeuwijk@tandemmh.nl  
Zuidplas, Bodegraven
di/wo/vr            

Marieke van Tol
06-12614754
marieke.van.tol@tandemmh.nl
Boskoop
ma/di/do

 

Petra Vane
06-10922853
petra.vane@tandemmh.nl
Gouda, Bodegraven, Nieuwerbrug
ma/di/do/vr

 

             

Kri-Janda van der Loo
06-40126097
kri-janda.van.der.loo@tandemmh.nl
Zuidplas
ma/di/do

           

 

Trudy Slinger
06-49879332
trudy.slinger@tandemmh.nl
Zuidplas
ma/di/wo/vr                    



 

   

Team 3 / 06-10033445

 

Greetje Willemse
06-46073791
greetje.willemse@tandemmh.nl
Krimpenerwaard
di/wo/vr

Daniëlle Koster
06-40189576
danielle.koster@tandemmh.nl
Krimpenerwaard
ma/di/vr

Ilse de Gelder-Kooij
06-35117026
ilse.degelder@tandemmh.nl
Krimpenerwaard
ma/di/do

 

       

Brenda van der Stoel
brenda.van.der.stoel@tandemmh.nl
Krimpenerwaard 
di/wo/do

     

 

Deel